SDH Vítonice na Instagramu

XXXV. ročník „O pohár starosty SDH“

Výsledková listina

Po roční pauze jsme opět uspořádali již třicátý pátý ročník soutěže „O pohár starosty SDH Vítonice“. Soutěž je zařazena do seriálu Podhostýnské hasičské ligy. Tohoto ročníku se, i přes zvýšená hygienická opatření, zúčastnilo 16 družstev mužů a 10 družstev žen.

Přípravy celého pořadatelského zázemí a prostor pro diváky a především trati pro soutěžící družstva započala už během pátečního dne. V sobotu byly vystavěny stany pro diváky a připravena trať soutěžní disciplíny.
V neděli, v den soutěže, se první soutěžní družstva začala sjíždět krátce po půl 10 dopoledne. Soutěžní klání zahájilo, po zahajovacám nástupu, domácí družstvo mužů. S výsledným časem 22:31 s na pravém terči (21:15s LT) umístilo na jedenáctém místě. Kategorii mužů ovládlo družstvo Hrabůvky s časem 16:16s na levém terči (16:12s PT). Druhé místo si domů odvezli hasiči z Radíkova s časem 16:76s na pravém terči (16:66s LT) a třetí místo vybojovali muži ze Špiček s časem 16:78s na pravém terči (16:62s LT).
V kategorii žen zvítězilo družstvo z Bílovce s časem 17:03s na pravém terči (16:44s LT), druhé místo patří ženám z Olšovce za čas 17:20s na pravém terči (16:91s LT) a třetí místo si odvezly ženy z Loučky, jejich výsledný čas byl 17:52s na pravém terči (17:07s LT).
Děkujeme všem, kdo se podílel na přípravě celého soutěžního dne, všem díváků a soutěžním družstvům za jejich účast a také obci Vítonice. Doufáme, že se Vám u nás líbilo. Budeme se na Vás těšit u dalšího ročníku soutěže, nebo na kterékoli akci pořádané SDh Vítonice.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *