Něco málo o našem hasičském sboru

V květnu 2003 jsme slavili již 110. výročí založení „Sboru dobrovolných hasičů ve Vítonicích“ a křtění praporu  SDH Vítonice.

Sbor dobrovolných hasičů ve Vítonicích má v současné době 67 členů (9 žen + 58 mužů) a 14 mladých hasičů, z toho 15 členů zásahových jednotek a také členy soutěžních družstev velkých a malých hasičů.

Každoročně připravujeme nejen pro občany naší obce a členy našeho sboru spoustu společenských zábavních a soutěžních akcí, a při kterých úzce spolupracujeme s obecním úřadem a mysliveckým svazem Vítonice.

Výbor děkuje všem sponzorům a OÚ Vítonice za pomoc a spolupráci. Poděkování patří také všem členům, kteří se svou prací podíleli na činnosti sboru, soutěžním družstvům za vzornou reprezentaci sboru a obce