SDH Vítonice na Instagramu

XXIII. ročník „O pohár starostky obce Vítonice“

Výsledková listin

Fotoalbum
Výsledková listina

V neděli 4. června jsme uspořádali už 23. ročník tradiční soutěže družstev mladších a starších žáků v požárním útoku. Soutež byla zařazena do Středomoravského poháru mládeže .

Soutěžního odpoledne se zúčastniloO pohár starostky obce Vítonice dohromady 21 družstev, z toho 13 družstev starších a 8 družstev mladších žáků. Během celého klání bylo možné vidět celou řadu vydařených pokusů. Ne všem se zde ale zadařilo. Nakonce si celkové prvenství tohoto ročníku v kategorii mladší žáci odvezlo družstvo Rychlva (LP 15:96s, PP 16:30s), druhé místo patřilo Žeranovicím (LP 18:50s, PP 15:81s) a třetí vybojovala Rusava(LP 22:25s, PP 21:82s). V kategorii starších žáků skončilo na prvním místě družstvo z Vlachovy Lhoty(LP 12:72s, PP 12:85s), druhé místo Hostišová (LP 15:63s, PP 16:33s) a třetí si domů odvezli žáci z Žeranovic A (LP 15:79s, PP 16:72s). Domáci družstvo starších žáků se nakonec po drobných problémech na levém proudu umístilo na krásném pátém místě s časem 17:22 s (PP 13:66s).

V průběhu celé soutěže bylo pro všechny prichystané bohaté občerstvení v prostorách kulturního domu. Všem co se podíleli na přípravách celého dne patří velké poděkování. Budeme se opět těšit na další ročník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *