SDH Vítonice na Instagramu

Oslavy výročí 130. výročí založení sboru

Fotogalerie ZDE:

V neděli 7. května 2023 jsme oslavili 130 let od založení SDH Vítonice. Oslavy započaly přivítáním zástupců okolních hasičských sborů a hostů. Poté jsme v průvodu doprovázeném dechovou hudbou prošli vesnicí až k místnímu kostelu, kde se konala mše svatá za živé a zemřelé členy SDH Vítonice a předána pamětní stuha Obcí Vítonice.

Průvod obcí Po bohoslužbě se průvod přesunul k pomníku padlých v obou světových válkách na Vítoňském hřbitově. Zde zazněl proslov paní starostky Ladislavy Hradilíkové a statní hymna. Průvod pokračoval do místního kulturního domu, kde proběhla slavnostní schůze. Při této příležitosti byla předána ocenění a pamětní listy. Odpoledne pak patřilo ukázkám a prezentacím požárního sportu. Pro nejmenší zde byl skákací hrad a celý slavnostní den uzavřelo vystoupení kouzelníka.

Velké poděkování patří všem, co se podíleli a stále podílejí na celé organizaci oslav a na všech akcích a společenských událostí spojené s nasím sborem, všem členům sboru za jejich práci, trpělivost a obětavost, v neposlední řadě pak vedoucím dětí a mládeže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *