XI. ročník dvojboje mladých hasičů

Attachments:
Download this file (Výsledková-listina-dvojboj-2015.pdf)Výsledková listina - Dvojboj 2015[ ]376 kB

V sobotu 28.2. 2015 jsme uspořádali "XI. ročník Dvojboje mladých hasičů". Soutěžní dopoledne bylo zahájeno slavnostním nástupem, kde byli představeny jednotliví rozhodčí disciplín a přednesena pravidla soutěže.

Celé soutěže se zúčastnilo celkově 4 družstva mladších žáků, 3 družstva starších žáku, 19 jednotlivců v kategorii mladších žáků, 14 jednotlivců v kategorii starších žáků a 4 jednotlivci v kategorii vedoucích. V kategorii jednotlivců se soutěžilo pouze v uzlové štafetě.

V kategorii mladších žáků se na prvním místě umístilo družstvo žáků Opatovic, druhé místo si domů odvezli žáci z obce Šarovy a třetí místo obsadili domácí mladí hasiči.

V kategorii starších žáků soutěžila pouze 3 družstva. První místo vybojovali hasiči z Paršovic, druhé místo vybojovali hasiči z Opatovic a třetí místo patřilo družstvu starších žáků z Býškovic.

Kategorii mladších jednotlivců nakonec ovládla hasička z obce Šarovy Šimíková Mirka, která obsadila první místo. Druhé a třetí místo vybojovali domácí mladí hasiči Nováková Michaela a Heryán Jiří. Celkem v této kategorii náš sbor reprezentovalo osm závodníků: Nováková Michaela (2.místo), Heryán Jiří (3.místo), Greguš Tomáš (7.místo), Mikulíková Denisa (8.místo), Bezová Valerie (9.místo), Blaško David (10.místo), Nováková Kristýna (15.místo) a Pechová Tereza (18.místo). V kategorii starších žáků náš sbor reprezentovali dva závodníci Mikulík Filip a Heryán Václav. Mikulík Filip se umístil na prvním místě a Heryán Václav vybojoval místo jedenácté. Druhé místo náleželo Rorečkovi Davidovi z Opatovic a třetí místo obsadila závodnice Sehnálková Nikol z Paršovic.

V kategorii jednotlivců vedoucích se na prvním místě umístila Růžičková Jarmila z Paršovic, druhé místo obsadila Kuličková z Býškovic a třetí místo vybojoval domácí závodník a vedoucí družstva mladých hasičů Novák Jarek.

Celá fotogalerie je ke shlednutí ZDE

Výsledkové listiny