Tým mladých hasičů

Něco málo z historie i současnosti kolektivu mladých hasičů:

SDH Vítonice se věnuje výchově mládeže od roku 1973, kdy byl založen kolektiv Mladých požárníků. Žákovské družstva se pravidelně zúčastňují okrasních kol Hry Plamen jak v kategorii starší, tak mladší žáci. V roce 1985 a 1987 reprezentovali okres Kroměříž v krajském kole. Dnešní družstvo bylo založeno v roce 1996. V roce 2000 zvítězilo v okresním Hry Plamen kole v kategorii mladších žáků. V roce 2004 se stalo vítězem Hry Plamen okresu Kroměříž v kategorii starší žáci. SDH Vítonice je pořadatelem pohárové soutěže pro mládež. Tato soutěž je zařazena do Středomoravského poháru mládeže.

V roce 2007 vzniklo nové družstvo mladších hasičů, které se v říjnu zúčastnilo své první soutěže v podzimním kole hry Plamen - branném závodě. Družstvo na soutěž připravovali a trénovali Radek Valenta a Lucie Frydrychová. Zde je pár fotek ze soutěže ...