Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

Attachments:
Download this file (dvojboj2018.pdf)Výsledky dvojboj MH 2018[Výsledky dvojboj MH 2018]113 kB

V sobotu 10. března 2018 byla v našem sboru zahájena, tak jako každý rok, série hasičských soutěží. Již tradičně ji odstartovalo klání mladých hasičů v disciplínách štafeta dvojic a uzlovací štafeta.

Přípravy byly zahájeny opět den před soutěžním dnem, tedy v pátek. Týkaly se nejen vymezením prostorů pro závodníky a pořadatele, ale také navážením dostatečného množství občerstvení.

Na druhý den se soutěžní družstva začala sjíždět už kolem deváté hodiny a brzy zaplnila prostory kulturního domu. V deset hodin proběhl slavnostní nástup, starosta SDH Vítonice Josef Bělík přívítal všechny závodníky a představil jim rozhodčí na jednotlivých disciplínách. Po té proběhla krátká porada s velitely družstev ohledně soutěžních pravidel a mohlo začít tak očekáváné klání. Tohoto ročníku se zúčastnilo 10 družstev mladších žáků, 13 družstev starších žáků, 33 jednotlivců v kategorii mladších, 30 v kategorii starších žáků a 11 jednotlivců v kategorii vedoucích.

V kategorii družstev mladších žáků se na třetím místě umístili hasiči ze Salaše - Šarovy a druhé a první místo si domů odvezli žáci Dolní Bečvy 2 a Dolní Bečvy 1. Třetí místo v ketagorii družstev starších žáků si domů odvezli hasiči Podhradní Lhoty, druhé místo patří pro tento rok družstvu Dolní Bečvy a celou kategorii ovládli domácí žáci.

Kategorie jednotlivců mladších žáků ovládla trojice děvčat. Třetí místo vybojovala domácí závodnice Kristýna Nováková, druhé místo pak Kateřina Polanská z SDH Šarovy a v nemalé konkurenci zvítezila Tereza Němcová z Dolní Bečvy. Kategorie jednotlivců starších žáků ovládli třetím místem Radovan Kostka z Šarov, druhým místem Klára Bjalková a vítěství patřilo zaslouženě domácí závodnici Michaeli Novákové. Nakonec celou soutěž završilo klání mezi jednotlivci vedoucími. V této kategorii zvítězila Lucie Mikšánková z Býškovic, druhé a třetí místo obsadili MichalKulišťák a Dominik Babinec z Dolní Bečvy.

Další ročník je za námi, jménem SDH Vítonice chci poděkovat všem pořadatelů, rozhodčím, obci Vítonice za zapůjčení prostor a výpomoc a všem co se podíleli na přípravě celého soutěžního dne. Poděkování patří také všem soutěžícím a návštěvníkům.