Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 86 hostů a žádný člen

Attachments:
Download this file (dvojboj2018.pdf)Výsledky dvojboj MH 2018[Výsledky dvojboj MH 2018]113 kB

V sobotu 10. března 2018 byla v našem sboru zahájena, tak jako každý rok, série hasičských soutěží. Již tradičně ji odstartovalo klání mladých hasičů v disciplínách štafeta dvojic a uzlovací štafeta.

Přípravy byly zahájeny opět den před soutěžním dnem, tedy v pátek. Týkaly se nejen vymezením prostorů pro závodníky a pořadatele, ale také navážením dostatečného množství občerstvení.

Na druhý den se soutěžní družstva začala sjíždět už kolem deváté hodiny a brzy zaplnila prostory kulturního domu. V deset hodin proběhl slavnostní nástup, starosta SDH Vítonice Josef Bělík přívítal všechny závodníky a představil jim rozhodčí na jednotlivých disciplínách. Po té proběhla krátká porada s velitely družstev ohledně soutěžních pravidel a mohlo začít tak očekáváné klání. Tohoto ročníku se zúčastnilo 10 družstev mladších žáků, 13 družstev starších žáků, 33 jednotlivců v kategorii mladších, 30 v kategorii starších žáků a 11 jednotlivců v kategorii vedoucích.

V kategorii družstev mladších žáků se na třetím místě umístili hasiči ze Salaše - Šarovy a druhé a první místo si domů odvezli žáci Dolní Bečvy 2 a Dolní Bečvy 1. Třetí místo v ketagorii družstev starších žáků si domů odvezli hasiči Podhradní Lhoty, druhé místo patří pro tento rok družstvu Dolní Bečvy a celou kategorii ovládli domácí žáci.

Kategorie jednotlivců mladších žáků ovládla trojice děvčat. Třetí místo vybojovala domácí závodnice Kristýna Nováková, druhé místo pak Kateřina Polanská z SDH Šarovy a v nemalé konkurenci zvítezila Tereza Němcová z Dolní Bečvy. Kategorie jednotlivců starších žáků ovládli třetím místem Radovan Kostka z Šarov, druhým místem Klára Bjalková a vítěství patřilo zaslouženě domácí závodnici Michaeli Novákové. Nakonec celou soutěž završilo klání mezi jednotlivci vedoucími. V této kategorii zvítězila Lucie Mikšánková z Býškovic, druhé a třetí místo obsadili MichalKulišťák a Dominik Babinec z Dolní Bečvy.

Další ročník je za námi, jménem SDH Vítonice chci poděkovat všem pořadatelů, rozhodčím, obci Vítonice za zapůjčení prostor a výpomoc a všem co se podíleli na přípravě celého soutěžního dne. Poděkování patří také všem soutěžícím a návštěvníkům.