Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 55 hostů a žádný člen

Galavečer Podhostýnské hasičské ligy 2017 + fotogalerie

FOTOGALERIE GALAVEČERU PHL 2017


Státní svátek 17. listopad byl pro nás ve znamení pořádání již druhého ročníku Galavečeru Podhostýnské hasičské ligy, kde byly předány ceny a vyhlášeny výsledky celoročního boje o ta nejlepší umístění. Přípravy na tento slavnostní večer započaly již na začátku týdne, kdy se chystal sál a zasedací pořádek hostů. Během celého týdne pak byla řešena výzdoba sálu a všech ostatních prostor kulturního domu. Nejen na
hosty, ale i pořadatele pak čekalo jedno malé překvapení. Vzhledem k probíhající rekonstrukci a opravě prostor kulturního domu se o proti minulému ročníku rapidně změnil vzhled interiéru. Dokončovací práce probíhaly během celé doby a výsledný vzhled byl viděn až v den galavečeru.


Slavnostní předávání cen bylo zahájeno po malé technické závadě, se kterou se pořadatelé vypořádali velice dobře, asi o patnáct minut později. Celým večerem hosty provázeli moderátoři akce Jan Bělík a Lukáš Fiurášek. Oceněno bylo celkem 13 družstev z mužské a 7 družstev z ženské kategorie, dále pak kategorie nejrychlejší útok sezony mužů a žen, skokan roku, cena rady ligy a All star týmy A a B. V mužské kategorii se na pomyslnou bednu dostaly týmy mužů SDH Babice, druhé místo patřilo mužům TAG Zahnašovice a první místo si odvezli muži SDH Pravčic. V ženské kategorii to pak byly na třetím místě SDH Rymice, druhé místo SDH Špičky a prvenství si opět odvezly ženy z SDH Pravčice pod označením týmu A. Kategorii nejrychlejšího útoku sezony se zmocnily tým mužů z TAG Zahnašovice, kteří svým pokusem v Roštění s konečným časem 16:11s (PP 16:08s) dokonce vytvořili rekord PHL. Za kategorii žen to pak bylo družstvo hasiček z SDH Rymice s časem 16:13s (PP 15:93s) na soutěži v Nětčicích. Skokanem roku se pro tento rok stalo družstvo mužů z Křenovic a cenu rady ligy si odvezla zástupkyně SDH Loukov za vedení financí Podhostýnské hasičské ligy. Nakonec byla jako poslední předána ocenění členům All star týmů mužů a žen.

Ve zbytku večera byla pro hosty připravena diskotéka s bohatým občerstvením. Velké díky patří všem zúčastněným a především těm, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celého slavnostního zakončení letošní sezóny.

Jménem SDH Vítonice bych všem rád popřál krásné a klidně prožité Vánoční svátky a šťastný nový rok 2018.