Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen

Galavečer Podhostýnské hasičské ligy 2017 + fotogalerie

FOTOGALERIE GALAVEČERU PHL 2017


Státní svátek 17. listopad byl pro nás ve znamení pořádání již druhého ročníku Galavečeru Podhostýnské hasičské ligy, kde byly předány ceny a vyhlášeny výsledky celoročního boje o ta nejlepší umístění. Přípravy na tento slavnostní večer započaly již na začátku týdne, kdy se chystal sál a zasedací pořádek hostů. Během celého týdne pak byla řešena výzdoba sálu a všech ostatních prostor kulturního domu. Nejen na
hosty, ale i pořadatele pak čekalo jedno malé překvapení. Vzhledem k probíhající rekonstrukci a opravě prostor kulturního domu se o proti minulému ročníku rapidně změnil vzhled interiéru. Dokončovací práce probíhaly během celé doby a výsledný vzhled byl viděn až v den galavečeru.


Slavnostní předávání cen bylo zahájeno po malé technické závadě, se kterou se pořadatelé vypořádali velice dobře, asi o patnáct minut později. Celým večerem hosty provázeli moderátoři akce Jan Bělík a Lukáš Fiurášek. Oceněno bylo celkem 13 družstev z mužské a 7 družstev z ženské kategorie, dále pak kategorie nejrychlejší útok sezony mužů a žen, skokan roku, cena rady ligy a All star týmy A a B. V mužské kategorii se na pomyslnou bednu dostaly týmy mužů SDH Babice, druhé místo patřilo mužům TAG Zahnašovice a první místo si odvezli muži SDH Pravčic. V ženské kategorii to pak byly na třetím místě SDH Rymice, druhé místo SDH Špičky a prvenství si opět odvezly ženy z SDH Pravčice pod označením týmu A. Kategorii nejrychlejšího útoku sezony se zmocnily tým mužů z TAG Zahnašovice, kteří svým pokusem v Roštění s konečným časem 16:11s (PP 16:08s) dokonce vytvořili rekord PHL. Za kategorii žen to pak bylo družstvo hasiček z SDH Rymice s časem 16:13s (PP 15:93s) na soutěži v Nětčicích. Skokanem roku se pro tento rok stalo družstvo mužů z Křenovic a cenu rady ligy si odvezla zástupkyně SDH Loukov za vedení financí Podhostýnské hasičské ligy. Nakonec byla jako poslední předána ocenění členům All star týmů mužů a žen.

Ve zbytku večera byla pro hosty připravena diskotéka s bohatým občerstvením. Velké díky patří všem zúčastněným a především těm, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celého slavnostního zakončení letošní sezóny.

Jménem SDH Vítonice bych všem rád popřál krásné a klidně prožité Vánoční svátky a šťastný nový rok 2018.