Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

Zahájení roku 2017

Nový rok jsme zahájili druhou lednovou neděli tradiční vyroční schůzí v kulturním domě. Tak jako obvykle byl krátce zhodnocen rok minulý a navržen plán práce na ten letošní. V něm kromě školení a výcviku zásahové jednotky sboru nechyběly ani akce pro veřejnost jako je například Hasičský ples, tradiční Vodění medvěda po návsi nebo čtveřice hasičských soutěží. Po té byla předána vyznamenání a odznaky způsobilosti Hasič III. a II. stupně.DSC 6296

V sobotu 28. ledna jsme uspořádali již zmíněný hasičský ples. Opět hlavním cílem bylo připravit návštěvníkům příjemný večer plný zábavy, proto přípravy započaly v průběhu týdne a vyvrcholily během sobotního odpoledne. Krátce po osmé hodině večerní se začali scházet první hosté. Během chvíle se sál zaplnil. Občerstvení bylo možné zakoupit v bufetu, v baru "U prasklé hadice" nebo v pojízdné prodejně našich členů. Také nechyběla bohatá tombola, kde DSC 6298hlavní výhrou byla televize. Celým večerem nás provázela hudební skupina Orion, kterou doplnila svým vystoupením mladá tanečnice Michaela Blašková.DSC 6372

Slavnostní večer utekl jako voda a nezbývá, než se těšit na ten další. Opět jsme prohlásili tento druhý ročník Hasičského plesu za vydařený.