Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 68 hostů a žádný člen

XII. ročník Dvojboje mladých hasičů

Attachments:
Download this file (dvojboj2016.pdf)Výsledky Dvojbo MH 2016[ ]409 kB

První březnovou neděli jsme uspořádali již dvanáctý ročník soutěže "Dvojboj mladých hasičů", která byla zahájena slavnostním nástupem všech družstev. Zde byli představeni jednotliví rozhodčí disciplín a přednesena pravidla soutěže.

Soutěžního klání se pro tento rok účastnilo celkem 7 družstev mladších žáků, 8 družstev starších žáků, 28 jednotlivců v kategorii mladších žáků, 31 jednotlivců v kategorii starších žáků a 8 jednotlivců v kategorii vedoucích. V soutěži jednotlivců se soutěžilo pouze v uzlové štafetě.

Kategorii mladších žáků ovládlo družstvo mladých hasičů z Bohuslavic u Zlína, druhé místo vybojovali hasiči ze Stříteže nad Ludinou a třetí místo si domů odvezli žáci z Kyselovic.

V kategorii starších žáků zvítězili hasiči z Hutiska Solance, druhé místo obsadili domácí mladí hasiči a třetí místo patří žákům z Býškovic.

V soutěži jednotlivců v kategorii mladších žáků zvítězila domácí závodnice Nováková Michaela, druhé místo vybojovala Heraltová Ludmila z SDH Bohuslavice a třetí místo si domů odvezla závodnice Lažová Natálie z Dolní Bečvy. Náš sbor dále reprezentovali v kategorii mladších žáků v soutěži jednotlivců Pechová Tereza (5. místo), Heryán Jiří (17. místo) a Nováková Kristýna (24. místo).

Kategorii starších žáků ovládly opět hasičky, kde první místo si domů odvezla Šimíková Mirka z Šarov, druhé místo Fiurášková Veronika z Hutiska Solance a třetí místo patří Vítkové Elišce ze Salaše. I v této kategorii měl náš sbor zástupce, Mikulíkovou Denisu (4. místo), Mikulíka Filipa (18. místo), Zemánkovou Sabinu (23. místo) a Blažko Davida (25. místo).

Ketgorie vedoucích jednotlivců dopadla následovně:

Na prvním  místě se umístil Babinec Dominik z Dolní bečvy, druhé místo obsadil Mikunda Martin z Hutiska Solance a třetí místo vybojoval Mikuda Libor z Dolní Bečvy. Náš sbor reprezentoval Novák Jaromír (8. místo).

Fotogalerie z celé soutěže je ke shlédnutí ZDE