Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 60 hostů a žádný člen

XII. ročník Dvojboje mladých hasičů

Attachments:
Download this file (dvojboj2016.pdf)Výsledky Dvojbo MH 2016[ ]409 kB

První březnovou neděli jsme uspořádali již dvanáctý ročník soutěže "Dvojboj mladých hasičů", která byla zahájena slavnostním nástupem všech družstev. Zde byli představeni jednotliví rozhodčí disciplín a přednesena pravidla soutěže.

Soutěžního klání se pro tento rok účastnilo celkem 7 družstev mladších žáků, 8 družstev starších žáků, 28 jednotlivců v kategorii mladších žáků, 31 jednotlivců v kategorii starších žáků a 8 jednotlivců v kategorii vedoucích. V soutěži jednotlivců se soutěžilo pouze v uzlové štafetě.

Kategorii mladších žáků ovládlo družstvo mladých hasičů z Bohuslavic u Zlína, druhé místo vybojovali hasiči ze Stříteže nad Ludinou a třetí místo si domů odvezli žáci z Kyselovic.

V kategorii starších žáků zvítězili hasiči z Hutiska Solance, druhé místo obsadili domácí mladí hasiči a třetí místo patří žákům z Býškovic.

V soutěži jednotlivců v kategorii mladších žáků zvítězila domácí závodnice Nováková Michaela, druhé místo vybojovala Heraltová Ludmila z SDH Bohuslavice a třetí místo si domů odvezla závodnice Lažová Natálie z Dolní Bečvy. Náš sbor dále reprezentovali v kategorii mladších žáků v soutěži jednotlivců Pechová Tereza (5. místo), Heryán Jiří (17. místo) a Nováková Kristýna (24. místo).

Kategorii starších žáků ovládly opět hasičky, kde první místo si domů odvezla Šimíková Mirka z Šarov, druhé místo Fiurášková Veronika z Hutiska Solance a třetí místo patří Vítkové Elišce ze Salaše. I v této kategorii měl náš sbor zástupce, Mikulíkovou Denisu (4. místo), Mikulíka Filipa (18. místo), Zemánkovou Sabinu (23. místo) a Blažko Davida (25. místo).

Ketgorie vedoucích jednotlivců dopadla následovně:

Na prvním  místě se umístil Babinec Dominik z Dolní bečvy, druhé místo obsadil Mikunda Martin z Hutiska Solance a třetí místo vybojoval Mikuda Libor z Dolní Bečvy. Náš sbor reprezentoval Novák Jaromír (8. místo).

Fotogalerie z celé soutěže je ke shlédnutí ZDE