Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 63 hostů a žádný člen

Obnovený hasičský ples 2016

 

Fotogalerie z plesu ZDE

 

V sobotu 23.ledna jsme uspořádali po několika letech hasičský ples s hudební skupinou Orion z Martinic. Přípravy započaly již v pátek odpoledne. Vzhledem k počtu prodaných vstupenek jsme očekávali hojnou účast, proto bylo třeba připravit dostatečný počet stolů a míst k sezení. Pro všechny případy byly připraveny pro hosty i prostory balkonu. Mimo prostorů pro návštěvníky plesu bylo potřeba připravit také pořadatelské zázemí.To zahrnovalo především bufet "U Standy", bar "U prasklé hadice" v přísálí, okýnko s občerstvením "U Lidušky a Marušky",  pojízdné občerstvení s nabídkou vína, nealko nápojů, cukrovinek a zákusků, dále pak prostory pro kapelu a havně bohatou tombolu s více jak osmdesáti cenami, například bezpečnostní balíček do auta, židle od společnosti TON a.s., domácí slivovice, velké množství dárkových košů a poukazů nebo hlavní cena večera televize SENCOR darovaná obecním úřadem Vítonce. Nakonec jsme se pustili do celkové výzdoby sálu, stolů a tanečního parketu.

V sobotu v ranních hodinách jsme se opět sešli, abychom dokončili a doladili poslední nedostatky před slavnostním večerem. Chystalo se občerstvení, bar a bufet se vybavili alkoholickými i nealkoholickými nápoji několika druhů, nesmělo chybět ani točené pivo značky Radegast. V okýnku "U Lidušky a Marušky" měli hosté možnost zahnat hlad gulášem nebo těstovinovým salátem, na chuť pak byly na výběr koláčky, cukroví nebo jednohubky.

O kolo dvacáté hodiny se sál začal plnit hosty a na parketu se objebily i první taneční páry. Na programu večera bylo mimo jiné také vystoupení taneční skupiny "Ruty Šuty" z Kelče. O hosty se také starali členové našeho sboru obsluhou již zmiňovaného pojizdného občerstvení. Během celého večera také probíhalo vyhlašování cen tomboly číslo 84 po číslo 9. Prvních osm cen pak bylo vylosováno o půloci. Po vyhlášení hlavní ceny a rozdání výher se ples začal blížit ke svému konci. Na druhý den nás čekal už jen úklid celého kulturního domu.

Tento první ročník "Obnoveného hasičského plesu" jsme mohli prohlásit za velice vydařený. Nezbýva, než se tešit na ten další a snad bude aspoň tak úspěšný jako byl tento. Chci poděkovat všem, kteří se účastnili příprav a zajištění průběhu celého večera. Velké poděkování také patří všem zúčastněným hostům a sponzorům, kteří nás poctili svou návštevou a tím velkou mírou podpořili náš sbor a obec Vítonice.