Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 58 hostů a žádný člen

Plán práce a společenské činnosti na rok 2015

 

Leden: 

Účast delegace SDH Vítonice na Valných hromadách sousedních sborů ana hodnotící schůzi okrsku Podhradní Lhota. Školení řidičů hasičských vozidel. Za příznivýchpovětrnostních podmínek nastříkáme vodu na hřiště za školou a upravíme na kluzištěa uspořádáme sáňkovačku v Písečňáku.  

          

Únor:  

Účast velitele, vedoucího mládeže, preventisty, kronikáře a pokladníka naškoleníchpořádaném sdružením hasičů. 14.2. 2015 Vodění medvěda po návsi s průvodem masek. 28.2. 2015 uspořádáme v kulturním domě XI. Ročník Dvojboje mladých hasičů.

 

Březen:

 Uspořádámepřátelské posezení se staršími členy sboru a starostkou obce Vítonice.

 

Duben: 

Námětové cvičení v obci - zásah z hydrantu. Sběr kovového odpadu a vyřazených elektrospotřebičů v obci. 25.4. 2015 se členové sboru zúčastní  Hasičské  poutě na sv. Hostýně.

        

Květen:

10.5. 2015 uspořádáme oslavy patrona hasičů svatého Floriána, oslavy osvobození naší obce. Mše svatá za hasiče v místním kostele.Účast v okrskovém kole požárního sportu,v okresním kole hry Plamen a v okresním kole požárního sportu. Soutěžní družstvo mužů sezúčastníseriálu soutěží PHL  a pohárových soutěží v okolních sborech.  Mladí hasiči se zúčastní soutěží Středomoravského poháru mládeže a okolních soutěží.

 

Červen:

7.6. 2015  v 10 hodin  uspořádáme  XVII. ročník soutěže pro mladé hasiče "O pohár starostky obce Vítonice". Soutěž je zařazena doStředomoravského poháru mládeže. 

 

 

Červenec:

Uspořádáme Dětský den ve spolupráci s Obecním úřadem, Mysliveckýmsdružením, Motoklubem a Zahrádkářským svazem. Zajištění občerstvení na hody.

 

Srpen: 

1.8. 2015  ve 21,30 hodin spořádáme XII. ročník „Noční soutěže mužů a žen“ a  II. Ročník soutěže „Vítoňské šplóch“.

 

Září:  

30.8. 2015 v 11 hodin uspořádáme XXX. ročník soutěže požárních družstev mužů a žen"O pohár starosty Sboru dobrovolných hasičůVítonice". Soutěž je zařazena do Podhostýnské hasičské ligy.Vedoucí mládeže se zúčastní zahájení nového ročníku hry Plamen a soutěže dorostu. Muži nad 40 let se zúčastní soutěže v Komárně.

 

Říjen: 

Účast žáků a dorostenců na závodu požárnické všestrannosti a napožárním útoku CTIF. 

 

 

Listopad:

Starosta sboru se zúčastní jednání představitelů SDH pořádanéhookresním sdružením hasičů.

 

Prosinec:

Provedení inventur vlastního materiálu a věcných prostředků obce,požární techniky, výstroje a výzbroje hasičů.  Příprava Valné hromady. Uspořádáme Štěpánskou zábavu v kulturním domě.

 

V průběhu celého roku - příprava, nácvik, přeprava a účast mladších a starších žáků, dorostenců a dorostenek, mužů a žen, vedoucích, trenérů, řidičů a rozhodčích na soutěže. Údržba požární zbrojnice, vodních zdrojů, požární techniky, výstroje a výzbroje.