Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

Plán práce a společenské činnosti na rok 2015

 

Leden: 

Účast delegace SDH Vítonice na Valných hromadách sousedních sborů ana hodnotící schůzi okrsku Podhradní Lhota. Školení řidičů hasičských vozidel. Za příznivýchpovětrnostních podmínek nastříkáme vodu na hřiště za školou a upravíme na kluzištěa uspořádáme sáňkovačku v Písečňáku.  

          

Únor:  

Účast velitele, vedoucího mládeže, preventisty, kronikáře a pokladníka naškoleníchpořádaném sdružením hasičů. 14.2. 2015 Vodění medvěda po návsi s průvodem masek. 28.2. 2015 uspořádáme v kulturním domě XI. Ročník Dvojboje mladých hasičů.

 

Březen:

 Uspořádámepřátelské posezení se staršími členy sboru a starostkou obce Vítonice.

 

Duben: 

Námětové cvičení v obci - zásah z hydrantu. Sběr kovového odpadu a vyřazených elektrospotřebičů v obci. 25.4. 2015 se členové sboru zúčastní  Hasičské  poutě na sv. Hostýně.

        

Květen:

10.5. 2015 uspořádáme oslavy patrona hasičů svatého Floriána, oslavy osvobození naší obce. Mše svatá za hasiče v místním kostele.Účast v okrskovém kole požárního sportu,v okresním kole hry Plamen a v okresním kole požárního sportu. Soutěžní družstvo mužů sezúčastníseriálu soutěží PHL  a pohárových soutěží v okolních sborech.  Mladí hasiči se zúčastní soutěží Středomoravského poháru mládeže a okolních soutěží.

 

Červen:

7.6. 2015  v 10 hodin  uspořádáme  XVII. ročník soutěže pro mladé hasiče "O pohár starostky obce Vítonice". Soutěž je zařazena doStředomoravského poháru mládeže. 

 

 

Červenec:

Uspořádáme Dětský den ve spolupráci s Obecním úřadem, Mysliveckýmsdružením, Motoklubem a Zahrádkářským svazem. Zajištění občerstvení na hody.

 

Srpen: 

1.8. 2015  ve 21,30 hodin spořádáme XII. ročník „Noční soutěže mužů a žen“ a  II. Ročník soutěže „Vítoňské šplóch“.

 

Září:  

30.8. 2015 v 11 hodin uspořádáme XXX. ročník soutěže požárních družstev mužů a žen"O pohár starosty Sboru dobrovolných hasičůVítonice". Soutěž je zařazena do Podhostýnské hasičské ligy.Vedoucí mládeže se zúčastní zahájení nového ročníku hry Plamen a soutěže dorostu. Muži nad 40 let se zúčastní soutěže v Komárně.

 

Říjen: 

Účast žáků a dorostenců na závodu požárnické všestrannosti a napožárním útoku CTIF. 

 

 

Listopad:

Starosta sboru se zúčastní jednání představitelů SDH pořádanéhookresním sdružením hasičů.

 

Prosinec:

Provedení inventur vlastního materiálu a věcných prostředků obce,požární techniky, výstroje a výzbroje hasičů.  Příprava Valné hromady. Uspořádáme Štěpánskou zábavu v kulturním domě.

 

V průběhu celého roku - příprava, nácvik, přeprava a účast mladších a starších žáků, dorostenců a dorostenek, mužů a žen, vedoucích, trenérů, řidičů a rozhodčích na soutěže. Údržba požární zbrojnice, vodních zdrojů, požární techniky, výstroje a výzbroje.