Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 42 hostů a žádný člen

O putovní pohár starosty SDH Vítonice 2014

V neděli 31.8. 2014 jsme uspořádali XXIX. ročník soutěže "O Putovní pohár starosty SDH Vítonice". Přípravy započaly již v sobotu, kde byl postaven párty stan, stánky na výdej občerstvení a pořadatelské zázemí a zabezpečena trať závodu. V neděli ráno přípravy pokračovaly přípravami diváckých prostor a doladěním posledních nedostatků na trati. Kolem desáté hodiny se začala sjíždět první družstva. V 10:45 hodin byla soutěž zahájena slavnostním nástupem soutěžních družstev, kde byli představeni jednotliví rozhodčí a provedena kontrola účasti družstev. V 11 hodin se na start postavilo první družstvo mužů z Pravčic. Celkem se v této kategorii zúčastnilo 26 družstev. Bronzovou příčku obsadili hasiči ze Zahnašovic s výsledným časem 18:07s na levém terči (PT 17:43s), stříbrná příčka patřila družstvu mužů z Mistřic, které svůj pokus dokončilo v čase 17:99s na pravém terči (LT 17:28s). Putovní pohár a pohár za první místo si domů odvezli hasiči z Karolína s výsledným časem 17:75s na levém terči (PT 17:12s). Naše družstvo mužů se umístilo na 5. místě s výsledným časem 18:12s na levém terči (PT 17:87s).

Po odběhnutí všech družstev v kategorii mužů byla trať přestavěna pro kategorii žen. Zde se na třetím místě umístily ženy z Rychlova. Svůj soutěžní pokus dokončily v čase 17:22s na levém terči (PT 16:65s). Druhé místo vybojovaly hasičky ze Zahnašovic s časem 16:91s na pravém terči (LT 16:33s) a první místo patřilo družstvu žen z Pravčic, které svůj útok dokončilo s časem 16:58s na levém terči (PT 16:56s).

Nakonec celé soutěže nás čekalo uklizení celého areálu kolem kuturního domu a soutěžní trati.

Další ročník soutěže "O putovní pohár starosty SDH Vítonice" a 12. kolo Podhostýnské hasičské ligy 2014 je za námi. Jménem SDH Vítonice bych chtěl poděkovat všem soutěžním družstvům za účast a také všem, co se podíleli na chystání a hladký průbeh celého soutěžního dne. Příští týden v sobotu 6.9. 2014 proběhne poslední kolo Podostýnské hasičské ligy již tradičně v Pravčicích, kde bude možnost vybojovat poslední důležité body do celkového hodnocení PHL. Během celé soutěže byly také voleny dva "All Star týmy" v každé kategorii, které se zúčastní posledního kola PHL v Pravčicích.

Fotogalerie ze soutěže je k nahlédnutí ZDE

 

PHL Vítonice 31.8. 2014

 

 

Výsledková listina