Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen

O putovní pohár starosty SDH Vítonice 2014

V neděli 31.8. 2014 jsme uspořádali XXIX. ročník soutěže "O Putovní pohár starosty SDH Vítonice". Přípravy započaly již v sobotu, kde byl postaven párty stan, stánky na výdej občerstvení a pořadatelské zázemí a zabezpečena trať závodu. V neděli ráno přípravy pokračovaly přípravami diváckých prostor a doladěním posledních nedostatků na trati. Kolem desáté hodiny se začala sjíždět první družstva. V 10:45 hodin byla soutěž zahájena slavnostním nástupem soutěžních družstev, kde byli představeni jednotliví rozhodčí a provedena kontrola účasti družstev. V 11 hodin se na start postavilo první družstvo mužů z Pravčic. Celkem se v této kategorii zúčastnilo 26 družstev. Bronzovou příčku obsadili hasiči ze Zahnašovic s výsledným časem 18:07s na levém terči (PT 17:43s), stříbrná příčka patřila družstvu mužů z Mistřic, které svůj pokus dokončilo v čase 17:99s na pravém terči (LT 17:28s). Putovní pohár a pohár za první místo si domů odvezli hasiči z Karolína s výsledným časem 17:75s na levém terči (PT 17:12s). Naše družstvo mužů se umístilo na 5. místě s výsledným časem 18:12s na levém terči (PT 17:87s).

Po odběhnutí všech družstev v kategorii mužů byla trať přestavěna pro kategorii žen. Zde se na třetím místě umístily ženy z Rychlova. Svůj soutěžní pokus dokončily v čase 17:22s na levém terči (PT 16:65s). Druhé místo vybojovaly hasičky ze Zahnašovic s časem 16:91s na pravém terči (LT 16:33s) a první místo patřilo družstvu žen z Pravčic, které svůj útok dokončilo s časem 16:58s na levém terči (PT 16:56s).

Nakonec celé soutěže nás čekalo uklizení celého areálu kolem kuturního domu a soutěžní trati.

Další ročník soutěže "O putovní pohár starosty SDH Vítonice" a 12. kolo Podhostýnské hasičské ligy 2014 je za námi. Jménem SDH Vítonice bych chtěl poděkovat všem soutěžním družstvům za účast a také všem, co se podíleli na chystání a hladký průbeh celého soutěžního dne. Příští týden v sobotu 6.9. 2014 proběhne poslední kolo Podostýnské hasičské ligy již tradičně v Pravčicích, kde bude možnost vybojovat poslední důležité body do celkového hodnocení PHL. Během celé soutěže byly také voleny dva "All Star týmy" v každé kategorii, které se zúčastní posledního kola PHL v Pravčicích.

Fotogalerie ze soutěže je k nahlédnutí ZDE

 

PHL Vítonice 31.8. 2014

 

 

Výsledková listina