Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

Smolný víkend

V pátek 8.8. 2014 jsme se po tréninku vydali na noční hasičskou soutěž do obce Bystřička. Jelikož nám opět chyběli dva členové týmu na střed savic a na rozdělovač, museli jsme si půjčit nalívače z SDH Provodovice Jiřího Buzinise a rozdělovač Jiřího Fojtíka z SDH Rajnochovice. Bohužel útok jsme nedokončili z důvodu nezapojení hadice C na rozdělovači.

Na druhý den v sobotu jsme se účastnili dalšího kola Podhostýnské hasičské ligy, tentokrát v nedaleké obci Podhradní Lhota. Složení družstva bylo stejné jako minulou noc na noční soutěži v Bystřičce. I zde se nám nakonec nezadařilo a s výsledným časem 28:55s na levém terči (PT 27:91s) jsme se umístili na dvacátém třetím místě.

 

 

Výsledková listina