Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen

Smolný víkend

V pátek 8.8. 2014 jsme se po tréninku vydali na noční hasičskou soutěž do obce Bystřička. Jelikož nám opět chyběli dva členové týmu na střed savic a na rozdělovač, museli jsme si půjčit nalívače z SDH Provodovice Jiřího Buzinise a rozdělovač Jiřího Fojtíka z SDH Rajnochovice. Bohužel útok jsme nedokončili z důvodu nezapojení hadice C na rozdělovači.

Na druhý den v sobotu jsme se účastnili dalšího kola Podhostýnské hasičské ligy, tentokrát v nedaleké obci Podhradní Lhota. Složení družstva bylo stejné jako minulou noc na noční soutěži v Bystřičce. I zde se nám nakonec nezadařilo a s výsledným časem 28:55s na levém terči (PT 27:91s) jsme se umístili na dvacátém třetím místě.

 

 

Výsledková listina