Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

6. 5.

 


 XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice SPLNĚNO - fajfka

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

4. 8. XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen

XVI.ročník "O pohár starostky obce Vítonice"

V neděli 1.6. 2014 jsme uspořádali již XVI.ročník "O pohár starostky obce Vítonice", která byla zařazená do "Středomoravského poháru mládeže". Přípravy započaly už v sobotu dopravou občerstení a stavbou stánků. V den soutěže byla zabezpečena trať pro hladký průbeh celého soutěžního dne. Kolem půl desáté se začala sjíždět první soutěžní družstva. Soutěž byla zahájena tradičním slavnostním nástupem, kde byli představeni rozhodčí disciplíny. Jako první se na start postavilo naše družstvo mladších žáků, které s výsledným časem 20:63s na levém terči (PT 19:77s) obsadilo 6.místo. V této kategorii zvítezilo družstvo žáků z Tečovic A, druhé místo obsadili mladší žáci z Ludslavic a třetí místo vybojovali mladší žáci z Rymic. V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo ze Záhlinic, druhé místo vybojovali hasiči z Pravčic a třetí místo si domů odvezli hasiči ze Sazovic. Soutěž byla ukončena opět slavnostním nástupem, kde bylo vyhlášeno celkové vyhodnocení soutěže a předány ceny.

Tohoto klání se zůčastnilo celkem 12 družstev v kategorii mladších a 12 družstev v kategorii starších žáků.

Výsledková listina je ke stažení ZDE