XVI.ročník "O pohár starostky obce Vítonice"

V neděli 1.6. 2014 jsme uspořádali již XVI.ročník "O pohár starostky obce Vítonice", která byla zařazená do "Středomoravského poháru mládeže". Přípravy započaly už v sobotu dopravou občerstení a stavbou stánků. V den soutěže byla zabezpečena trať pro hladký průbeh celého soutěžního dne. Kolem půl desáté se začala sjíždět první soutěžní družstva. Soutěž byla zahájena tradičním slavnostním nástupem, kde byli představeni rozhodčí disciplíny. Jako první se na start postavilo naše družstvo mladších žáků, které s výsledným časem 20:63s na levém terči (PT 19:77s) obsadilo 6.místo. V této kategorii zvítezilo družstvo žáků z Tečovic A, druhé místo obsadili mladší žáci z Ludslavic a třetí místo vybojovali mladší žáci z Rymic. V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo ze Záhlinic, druhé místo vybojovali hasiči z Pravčic a třetí místo si domů odvezli hasiči ze Sazovic. Soutěž byla ukončena opět slavnostním nástupem, kde bylo vyhlášeno celkové vyhodnocení soutěže a předány ceny.

Tohoto klání se zůčastnilo celkem 12 družstev v kategorii mladších a 12 družstev v kategorii starších žáků.

Výsledková listina je ke stažení ZDE