X. ročník Dvojboje mladých hasičů

Attachments:
Download this file (dvojboj2014.pdf)Dvojboj 2014 - výsledky[ ]199 kB

V sobotu 8.3. 2014 jsme uspořádali "X. ročník Dvojboje mladých hasičů". Soutěžní klání započalo slavnostním nástupem v 10 hodin, kde byli představeni rozhodčí disciplín a přednesena pravidla soutěže.

Celého soutěžního dne se zúčastnilo celkem 7 družstev mladších žáků, 9 družstev starších žáků, 27 jednotlivců v kategorii mladší žáci, 28 jednotlivců v kategorii starší žáci a 12 jednotlivců v kategorii vedoucích. V kategoriích jednotlivců se soutěžilo pouze v uzlové štafetě.

V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo Hutisko Solanec, které obsadilo v obou disciplínách 1. místo. Na druhém místě se umístili mladší žáci Opatovic a třetí příčku obsadili domácí mladší žáci.

V kategorii starších žáků byli nejlepší žáci opět Hutiska Solance A, druhé místo patřilo starším žákům Dolní Bečvy a třetí příčku vybojovali starší žáci Paršovic.

Mezi mladšími jednotlivci se na prvních dvou příčkách umístily domácí závodnice Michaela Nováková a Denisa Mikulíková a třetí místo náleželo závodnici Lucii Přikrylové z Oseku nad Bečvou. Kategorii starších žáků ovládla Tereza Daňková z Dolní bečvy, druhé místo obsadila Nikola Fárková Hutiska Solance a třetí místo vybojoval místní závodník Filip Mikulík.

V kategorii vedoucích zvítězil Jakub Chovanec z Dolní Bečvy, druhé místo si odvezl Martin Mikunda z Hutiska Solance a třetí místo vybojovala Michaela Ličková ze stejnojmenné obce.

Celá fotogalerie je ke shlédnutí ZDE.