Hasiči

Vítonice

Okres Kroměříž

Termíny akcí 2018

Hasičský ples SPLNĚNO - fajfka

 

27. 1.

 


Okrsková schůze SPLNĚNO - fajfka

 

4. 2.

 


Dvojboj mladých hasičůSPLNĚNO - fajfka

10. 3.

 


  Hasičská pouť na svatém HostýněSPLNĚNO - fajfka

 

28. 4.

 


Uctění památky sv. FloriánaSPLNĚNO - fajfka

 

6. 5.

 


  XX. ročník o pohár starostky obce Vítonice

3. 6.

 


 XVI. ročník "Noční hasičké soutěže"

 

4. 8.

 


 XXXIII. ročník "O pohár starosty SDH Vítonice" 

19.8.

 


 

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

Návštěvnost

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen

X. ročník Dvojboje mladých hasičů

Attachments:
Download this file (dvojboj2014.pdf)Dvojboj 2014 - výsledky[ ]199 kB

V sobotu 8.3. 2014 jsme uspořádali "X. ročník Dvojboje mladých hasičů". Soutěžní klání započalo slavnostním nástupem v 10 hodin, kde byli představeni rozhodčí disciplín a přednesena pravidla soutěže.

Celého soutěžního dne se zúčastnilo celkem 7 družstev mladších žáků, 9 družstev starších žáků, 27 jednotlivců v kategorii mladší žáci, 28 jednotlivců v kategorii starší žáci a 12 jednotlivců v kategorii vedoucích. V kategoriích jednotlivců se soutěžilo pouze v uzlové štafetě.

V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo Hutisko Solanec, které obsadilo v obou disciplínách 1. místo. Na druhém místě se umístili mladší žáci Opatovic a třetí příčku obsadili domácí mladší žáci.

V kategorii starších žáků byli nejlepší žáci opět Hutiska Solance A, druhé místo patřilo starším žákům Dolní Bečvy a třetí příčku vybojovali starší žáci Paršovic.

Mezi mladšími jednotlivci se na prvních dvou příčkách umístily domácí závodnice Michaela Nováková a Denisa Mikulíková a třetí místo náleželo závodnici Lucii Přikrylové z Oseku nad Bečvou. Kategorii starších žáků ovládla Tereza Daňková z Dolní bečvy, druhé místo obsadila Nikola Fárková Hutiska Solance a třetí místo vybojoval místní závodník Filip Mikulík.

V kategorii vedoucích zvítězil Jakub Chovanec z Dolní Bečvy, druhé místo si odvezl Martin Mikunda z Hutiska Solance a třetí místo vybojovala Michaela Ličková ze stejnojmenné obce. 

Celá fotogalerie je ke shlédnutí ZDE.